هدفگذاری ارتقای کیفیت خدمات سوخت‌رسانی/ پرداخت وام قرض‌الحسنه به کارگران جایگاه‌های سوخت‌

رئیس صنف جایگاهداران کشور گفت: در راستای ارتقای کیفیت خدمات سوخت‌رسانی و بر اساس تفاهمی که بین این مجموعه صنفی و یک بانک قرض الحسنه منعقد شده است، کارکنان جایگاه‌های سوخت تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت می‌کنند.

 

 

اسدالله قلیزاده رئیس صنف جایگاه‌داران کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به اقدامات این مجموعه برای افزایش رفاه قشر جایگاه‌داران اظهار داشت: همزمان با دستور وزیر اقتصاد و جدیت دولت مبنی بر ارائه تسهیلات خرد، با چند بانک وارد مذاکره شدیم تا در جهت بهبود معیشت کارکنان و کارگران، بتوانیم با تسهیل شرایط، وام‌های خرد و ارزان قیمت ارائه کنیم، به همین جهت تفاهم‌نامه‌ای منعقد کردیم که این کار انجام شود.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی که بخش خصوصی با مشکلات مالی روبرو است نیازمند بهره‌گیری از چنین شرایطی هستیم تا بتوانیم در حوزه معیشت اقشار خصوصا کارگران قدم مثبتی برداریم.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده‌های نفتی کشور افزود: هیچ محدودیتی مبنی بر تعداد کارگران جایگاه‌های سوخت در کل کشور برای استفاده از شرایط این تفاهم‌نامه وجود ندارد و انشالله در یک ماه آینده کاملا به مرحله اجرا خواهد رسید.

قلیزاده افزود: در مجموعه صنفی همزمان با رفع مشکلات جایگاه‌داران، تصمیم داریم برای ارتقای کیفیت خدمات توزیع سوخت گام‌های مثبتی برداریم که رضایت‌مندی مردم بیشتر شود و حتما یکی از اقدامات بهبود معیشت و آرامش شغلی برای کارکنان جایگاه‌هاست.