بروز اختلال در برخی پمپ بنزین‌ها/ افزایش قیمت در دستور کار نیست بروز اختلال در برخی پمپ بنزین‌ها/ افزایش قیمت در دستور کار نیست

رئیس صنف جایگاه‌داران کشور اعلام کرد که اختلال نرم‌افزاری در سامانه‌ هوشمند در برخی جایگاه‌های سوخت بوجود آمده و تمام متخصصان مربوطه در حال تلاش برای حل این مشکل هستند و اخبار تکمیلی در این باره منتشر خواهد شد.

 

 

اسدالله قلی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اختلال ایجاد شده در سامانه هوشمند سوخت در برخی از پمپ بنزین‌ها، اظهار کرد: در حال پیگیری و حل این مشکل هستیم؛ این موضوع در همه جایگاه‌ها وجود ندارد و تنها برخی جایگاه‌ها با این مساله مواجه شده‌اند.

به گفته وی، افرادی که نیاز ضروری به بنزین ندارند، طی چند ساعت آینده از مراجعه به جایگاه‌های سوخت خودداری کنند.

او همچنین اعلام کرد که ۳۵ درصد جایگاه‌ها در کل کشور بدون مشکل در حال فعالیت هستند  و جایگاه‌هایی که دچار اختلال شده‌اند نیز به تدریج به‌صورت دستی فعال می‌شوند و هیچ افزایش قیمتی در دستور کار نیست و مردم به شایعات بی اساس در این خصوص توجه نکنند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه کمبودی در حوزه بنزین و گازوئیل وجود ندارد گفت: اختلال ایجاد شده در ساعات آینده برطرف خواهد شد.

مشاهدات میدانی ایسنا نشان می‌دهد که در برخی از جایگاه‌های سوخت که با مشکل مواجه شده، سوخت‌رسانی به صورت آزاد (۳۰۰۰ تومانی) در بخشی از جایگاه‌ها در حال انجام است؛ اطلاعات تکمیلی در این باره متعاقبا منتشر می‌شود.