افزایش بی‌سابقه میزان توزیع بنزین و گازوئیل در مسیر اربعین

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

 

رییس صنف جایگاهداران کشور گفت: امسال با افزایش تعداد خودروهای شخصی زائرین در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی به سمت عراق، در برخی جایگاه‌ها شاهد صف‌های کیلومتری بودیم اما توزیع بی وقفه، شبانه روزی و با سه شیفت فعال در جایگاه‌ها و با کترین مشکل در جریان است.

اسدالله قلیزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه با توجه به ایام کرونا در سالهای قبل، احتمال رشد تعداد زائرین در مسیر مرزهای خروجی را پیش بینی کرده بودیم ولی بسیار بیشتر از پیش بینی‌ها شاهد ترددها و مراجعات خودروهای شخصی به جایگاه‌های سوخت بودیم، اظهار کرد: با اقدامات جهادی جایگاهداران و پرسنل آن‌ها، مسئولان شرکتهای تابعه وزارت نفت و تلاشهای ناوگان حمل سوخت به جایگاه‌ها با کمترین مشکل سوخت‌گیری در جایگاه‌ها جریان دارد و طی دو هفته اخیر با رشد بیش از ۵۰ درصدی در توزیع بنزین مواجه بودیم که طی دهه های گذشته در این مسیر رکورد محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه جایگاه‌های مسیرهای منتهی به مرز مهران شلوغ‌ترین جایگاه‌ها بوده‌اند، افزود:‌ به دلیل شلوغی برخی مسیرها،  امکانتردد نفتکشها سخت شده بود ولی با کمک پلیس راهور و زمانبندی درخواست و ارسال فراورده توسط جایگاه‌داران و مسئولین مناطق شرکت ملی پخش فراورده‌های ‌نفتی تلاش شد حمل سوخت به جایگاه‌ها تسریع شود و چون پیش بینی بنزین و گازوئیل موجودی در مخازن جایگاه‌ها با بالاترین مقدار ممکن انجام شده بود، این سختی در تردد نفتکش‌ها بعضا با مشکلاتی همراه بود که در مقابل حجم توزیع ناچیز است.

قلیزاده ضمن تشکر از همه جایگاهداران و کارکنانشان،  مسئولین شرکت‌های تابعه وزارت نفت، ناوگان حمل و نقل، کارکنان مناطق شرکت پخش و انبارهای فراورده های نفتی و درخواست دعا از زائرین برای همه خادمین مردم اضافه کرد: اضافه شدن جایگاه‌های سیار به تعداد ۱۸ عدد باعث شد دسترسی به سوخت در مسیرها سهل‌تر شود و از در راه ماندن خودروها به دلیل نداشتن سوخت تا حد زیادی جلوگیری کند و این اقدام علی رغم سختی‌های زیاد بسیار منطقی و کارساز است.

وی با بیان اینکه همچنین آماده باش جایگاه‌ها تا برگشت کامل زائرین ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: از مردم و جایگاه‌داران درخواست می‌شود هرگونه مشکل را با شماره تلفنهای ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ مستقیما با دفتر مرکزی تهران در میان بگذارند و مطمئن باشند که در اسرع وقت رسیدگی و حل می‌شود.

معرفی کوتاه

مجموعه بزرگ صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور از سال ۱۳۴۳ به عنوان قدیمی ترین تشکیلات صنفی حوزه سوخت به فعالیت در گستره ایران پرداخته است. در طی این سالها از طریق تعامل با صاحبان مجاری عرضه سوخت ،دولت، مردم و مراکز پژوهشی و نظارت مستمر بر عملکرد صاحبان اماکن فروش و عرضه سوخت سعی در ارتقا کیفیت ارائه خدمات نموده است ….

تماس با ما

  • آدرس : تهران . خیابان انقلاب. حدفاصل پل چوبی و پیچ شمیران .خیابان صفی علیشاه. کوچه اصانلو. پلاک ۲و۴
  • تلفن : 77522680 - 77522678 - 77537033
  • فکس : 77531951 داخلی5
  • ایمیل : irfsu1343@gmail.com

تمامی حقوق مطالب برای " انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فرآورده های نفتی سراسر کشور" محفوظ است